رمز خود را فراموش کرده اید ؟

ویستا تجهیز کیش بنیان

ویستا با تجربه بیش از چهار دهه در صنعت برق و به عوان یکی از پیشرو ترین شرکت ها در زمینه صنعت رمز ارز در کشور با ارایه بهترین خدمات در زمینه های راه اندازی فارم، تامین تجهیزات، مشاوره راهبردی، تامین مجورات و هر آنچه در زمینه صنعت رمز ارز نیاز دارید را برای شما ارایه خواهد داد. امروز با بیش از ده ها پروژه در ایران و خارج از مرز ها و همکاری با شرکت هایی همچون فونیکس در زمینه تجهیزات ماینینگ و جی ار بی اینترنشنال در زمینه هاستینگ انبوه این شرکت تنها ارایه دهنده خدمات هاستینگ انبوه و نماینده انحصاری فونیکس در ایران در زمینه فروش و خدمات پس از فروش این شرکت می باشد.

راه اندازی فارم

راه اندازی فارم یکی از دغدغه های عمده در صنعت رمز ارز می باشد، گروه های متعددی در مسیر راه اندازی فارم با مشکلات عمده از تامین مجوزات تا اتصال به شبکه مواجه هستند، گروه ویستا با تجربه جندین ساله در این زمینه بهترین همراه در پروژه های شما خواهد بود.

مشاوره راهبردی

یکی از خدمات مجموعه ویستا ارایه خدمات مشاوره راهبردی می باشد، با استفاده از تجربه در زمینه صنعت رمز ارز امروز امکان ارایه مشاوره در زمینه سرمایه گذاری، راه اندازی فارم، فروش تجهیزات، هاستینگ انبوه را در کنار شما داریم.

تامین تجهیزات

شرکت ویستا به جهت ارایه خدمات بهبود یافته در صنعت رمز ارز اقدام به دریافت نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش شرکت بیت مین در ایران کرده که در این راستا با فروش تجهیزات شرکت بیت مین به صورت قانونی و ارایه خدمات پس از فروش این تجهیزات در ایران مفتخر به همراهی شما می باشد.

هاستینگ انبوه

بسیاری از سرمایه گذاران در زمینه های صنعتی برای یافتن تیم فنی مناسب الالخصوص در کشور های مختلف دارای مشکل هستند، ویستا با داشتن نمایندگی از شرکت جی ار بی اینترنشنال در زمینه ارایه هاستینگ انبوه بهترین خدمات را برای سرمایه گذاران محترم ارایه خواهد کرد.

پاداش همراهی شما

25+

فارم اجرا شده

15+

هاستینگ انبوه

990+

همراه

100+

پروژه کلید در دست
بالا